BiLira

Overview of BiLira

 • BiLira COO Vidal Arditi emphasized the great impact of the deal: “BiLira, acting as a ramp for peer-to-peer marketplaces, will make cryptocurrencies more accessible to the locals, especially backed by such reputable marketplace like Paxful, we can see this going far.”
 • BiLira aims to bridge the gap between web 2.0 (monetized by fiat) and web 3.0 (fueled by crypto assets), to offer a convenient on-ramp and off-ramp solution for crypto traders to combat high volatility and to support the future applications of decentralized finance.
 • Bilira’dan yapılan açıklamaya göre, “Türkiye’nin ilk Blockchain tabanlı Türk Lirası ile desteklenen stabil kripto para birimi BiLira, 250 bin dolarlık yatırımı ile çalışmalarına hız katmaya hazırlanıyor.
 • BiLira predicts that each country will have its own national fiat-currency-backed stablecoin, and emerging countries will be first to adopt them due to the lack of a more solid economic infrastructure.
 • BiLira ile kullanıcılar, dijital varlık alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilir, 7/24 herhangi ek bir ücret ödemeden anlık transfer yapabilir ve hatta ödül kripto paralar kazanabiliyor.
 • BiLira kullanım alanları, merkeziyetsiz finans ve kripto paralar hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve geleceğin finansına adım atmak istiyorsan, yazılarımızı okumayı unutma!
 • BiLira, a stable cryptocurrency that is backed by the Turkish Lira (TRY), where users can always buy and redeem 1 BiLira (TRYB) for ₺1.00 Turkish Lira, is soon to launch.
 • BiLira’nın güvenlik amacıyla fonların varlığını kanıtlamak için banka hesabındaki mevcutları düzenli olarak denetleyecek ve yayınlanacağını da ekleyelim.
 • Bilira in the region of Northern Province is a town located in Rwanda – a few 43 mi or ( 69 km ) North-West of Kigali , the country's capital .
 • BiLira ile ilgili daha fazla bilgi edinin, ekiple, diğer üyelerle sohbet edin ve alternatif finansın geleceğini şekillendirmede söz sahibi olun.
 • BiLira Nedir?

  Türk Lirasi ile desteklenen bir stablecoin olan BiLira, 1:1 oraninda TL’ye sabitlendi.Yani her zaman 1 TL karsiliginda 1 BiLira satin alinabiliyor ve yine 1 BiLira 1 Türk Lirasi olarak nakit paraya çevrilebiliyor.

  What is BiLira?

  BiLira aims to bridge the gap between web 2.0 (monetized by fiat) and web 3.0 (fueled by crypto assets), to offer a convenient on-ramp and off-ramp solution for crypto traders to combat high volatility and to support the future applications of decentralized finance.

  BiLira Nereden Alinir?

  Kripto para borsalarinda TRYB ismiyle islem gören BiLira’yi Türkçe dil destegi ve yüksek islem hacmiyle ön plana çikan FTX kripto para borsasindan temin edebilirsiniz.

  BiLira Nedir? Nereden Alinir?

  BiLira ekibi projelerini “Türkiye’nin ilk Blockchain tabanli istikrarli kripto para birimi” olarak tanimliyor.BiLira ekibi, Türkiye’nin deneyimli Blockchain yazilimcilarindan, uzman bir hukukçudan ve finansçilardan olusuyor.Istanbul merkezli bir ofiste çalismalarini yürüten platform, Nisan 2019’da kuruldu.Kuruculari, Sinan Koç, Murat Firat ve Vidal Arditi.

  Want Daily TRYB Price Updates?

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google  Privacy Policy and  Terms of Service apply.

  History of BiLira